Strona główna Odwiedź stronę producenta: www.bio-gen.pl Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadaj pytanie Zobacz nasze inne preparaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o probiotykach Bio-Gen? Zadaj pytanie!

Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Najczęściej występujace pytania opublikujemy na naszej stronie internetowej.

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytanie!

Pytania i odpowiedzi


Jak stosować preparaty Biogen?

Biopreparaty serii Biogen stosowane są jako okresowe dodatki do karmy, paszy lub wody pitnej. Każdy probiotyk ma inne zalecane dawkowanie, które zostało określone w toku badań klinicznych. Szczegółowe informacje o sposobie przyjmowania poszczególnych preparatów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej (http://www.bio-gen.pl/) , a także na opakowaniach biopreparatów. Zażywanie probiotyków zgodnie ze wskazanymi przez nas zaleceniami pozwala na pełne wykorzystanie ich prozdrowotnych właściwości.


Czy preparaty Biogen to produkty polskie i naturalne?

Producent biopreparatów, firma Bio-Gen powstała w roku 1990 w Opolu i do dziś jest zarejestrowana w Polsce. Każdy etap produkcji probiotyków, od koncepcji po produkt finalny, odbywa się w nowoczesnym laboratorium w Namysłowie. Wszystkie preparaty są w pełni naturalne. Zespół badawczy Bio-Gen Sp. z o.o. jest wierny przekonaniu, że najszybszy, a zarazem najbezpieczniejszy powrót do zdrowia zapewniają produkty oparte na wyłącznie naturalnych składnikach aktywnych.